عطر ون کلیف اند آرپلز اصل

عطر ون کلیف اند آرپلز اصل

برند Van Cleef & Arpels ادکلن های بسیار پرفروش و محبوبی دارد که از نظر قیمتی هم با توجه به ماندگاری و پخش بوی خوب ، به صرفه هستند پس این برند از بهترین انتخاب ها برای خرید ادکلن اصل با قیمت مناسب است .

Van Cleef & Arpels یک شرکت فرانسوی لوکس جواهرات، ساعت و عطر است. این شرکت توسط چارلز آرپلز و برادر زنش آلفرد ون کلیف در سال 1896 تأسیس شد.

این زوج اولین فروشگاه خود را در میدان معتبر وندوم در سال 1906 افتتاح کردند. آنها به دلیل استفاده از سنگ های قیمتی و تخصص و نوآوری خود در سنگ سازی شهرت یافتند.

 امپراتوری ون کلیف و آرپلز بین سال‌های 1909 و 1939 به چندین بوتیک گسترش یافت. در سال 1942، خانواده آرپلز به ایالات متحده مهاجرت کردند و اولین بوتیک آمریکایی خود را در نیویورک افتتاح کردند.

قیمت و خرید اینترنتی ادکلن ون کلیف اند آرپلز اصل

قیمت ادکلن های ون کلیف اند آرپلز اصل در دسته قیمت های متوسط قرار می گیرد که به طور میانگین اکثر افراد جامعه توانایی خرید ادکلن اصل لالیک را دارند .

فروشگاه عطر الیسا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا تجربه ی یک خرید اینترنتی راحت از برند Van Cleef & Arpels را داشته باشید و با ضمانت یکماهه اصالت کالا که به صورت کتبی به شما تقدیم خواهد شد ، خریدی امن با مناسبترین قیمت از Van Cleef & Arpels را برای شما فراهم کرده است .

این شرکت در نهایت به آسیا گسترش یافت و تا سال 1999 تحت اداره و مدیریت اعضای خانواده باقی ماند، زمانی که توسط Compagnie Financière Richemont S.A خریداری شد.

جواهرات زیبای Van Cleef & Arpels بدن افراد سلطنتی، شخصیت های برجسته سیاسی، افراد اجتماعی و بازیگران و هنرپیشه های متعدد را زینت داده است.

اولین تلاش این شرکت در زمینه عطرها با First for Women در سال 1978، یک رایحه کلاسیک گل آلدئید انجام شد.

پرفروش ترین ادکلن های مردانه Van Cleef & Arpels

عطر ون کلیف اند آرپلز این نیویورک ، عطر ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو تویلت

جذاب ترین ادکلن های زنانه ون کلیف اند آرپلز

عطر ون کلیف اند آرپلز فرست ، عطر ون کلیف اند آرپلز فیری ، عطر ون کلیف اند آرپلز اورینس

خرید ادکلن های ون کلیف اند آرپلز اصل در عطر الیسا

فروشگاه عطر الیسا با هدف جلب رضایت مشتری بیشتر امکاناتی همچون ارسال رایگان ، ضمانت یکماه اصالت کالا ، کادوپیچ در صورت تمایل را برای شما فراهم کرده است .

نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36