ادکلن های فندی اصل

خانه مد ایتالیایی فندی توسط Adele Casagrande در سال 1918 تأسیس شد. ازدواج با ادواردو فندی منجر به تغییر نام و تأسیس شرکتی شد که امروزه به نام فندی در سال 1925 شناخته می شود.

قیمت و خرید اینترنتی ادکلن فندی اصل

ادکلن های فندی اصل در دسته عطرهای جذاب و دوست داشتنی قرار می گیرند . فروشگاه عطر الیسا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا تجربه ی یک خرید اینترنتی راحت از برند Fendi را داشته باشید و با ضمانت یکماهه اصالت کالا که به صورت کتبی به شما تقدیم خواهد شد ، خریدی امن با مناسبترین قیمت از Fendi را برای شما فراهم کرده است .

فندی فعالیت خود را با تولید محصولات چرمی و خز در بوتیکی در رم آغاز نمود و پس از آن با افزایش شهرتش دیگر بوتیک های خود را در شهر های دیگر ایتالیا در دهه های 1930 و 1940 افتتاح نمود. در سال 1946 دختران ادل و ادواردو نیز به کسب و کار خانوادگی خود پیوستند و با ایده های خود توانستند شرکت فندی را رونق ببخشند. آنها در پاریس با کارل لاگرفیلد ملاقات کردند و از او دعوت نموند تا کمپانی فندی همکاری نماید.

لاگرفیلد در سال 1969 فعالیت خود را با فندی آغاز نمود و اولین مجموعه خز این کمپانی را با طراحی هایی خلاقانه و نو ارائه داد. همچنین لوگوی برند فندی را نیز طراحی نمود. فندی در سال 1985 با معرفی عطر فندی زنانه ورود خود را به صنعت عطر و ادکلن نیز اعلام نمود.

جذاب ترین ادکلن های مردانه فندی

فَندی فندی پور هوم ، عطر فن دی فندی پور هوم آکوا ، ادکلن فَن دی فندی اسولوتو

پرفروش ترین ادکلن های زنانه فندی

عطر فندی آل آکوا رزا ، عطر فندی فیوریوسا ، ادکلن فن دی فندی ، عطر فن دی فندی لدر اسنس 

خرید ادکلن های فندی اصل در فروشگاه عطر الیسا

فروشگاه عطر الیسا با هدف جلب رضایت مشتری بیشتر امکاناتی همچون ارسال رایگان ، ضمانت یکماه اصالت کالا ، کادوپیچ در صورت تمایل را برای شما فراهم کرده است .

نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش 9 24 36