ادکلن های آمواج اصل

برند آمواج ادکلن های بسیار پرفروش و محبوبی دارد که دارای ماندگاری و پخش بوی بسیار خوب هستند و از کیفیت فوق العاده ای برخوردار می باشند . پس این برند از بهترین انتخاب ها برای خرید ادکلن اصل با قیمت مناسب است .

اعلیحضرت سید حمد بن حمود آل بو سعید آرزوی بازگرداندن هنر بزرگ عطرسازی عربی را به منطقه داشت. 

Amouage یک خانه عطر لوکس است که در سال 1983 توسط سلطان عمان در عمان تأسیس شد.

Amouage از ترکیبات سنتی عطر خاورمیانه مانند چوب آگار، بخور، مشک، گل رز و ادویه ها استفاده می کند، اما توسعه دهندگان رایحه عطرسازان شرکت های عطر و طعم دهنده بزرگ هستند.

اولین عطر آمواژ (Amouage نام قبلی آن بود، اکنون با نام Amouage Gold شناخته می شود) توسط عطرساز فرانسوی گای رابرت در سال 1983 ساخته شد. گای رابرت شاهکارهای خود را برای Hermes، Dior، Rochas خلق کرده است.

طرح بطری های ادکلن های زنانه این برند، برگرفته از یک مسجد معروف در عمان و بطری های مردانه از خنجر سنتی عمان گرفته شده است.

قیمت و خرید اینترنتی ادکلن آمواج اصل

قیمت ادکلن های آمواژ اصل در دسته قیمت های بالا قرار می گیرد و از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند . این عطر ها بهترین انتخاب برای دوستداران پخش بو و ماندگاری بالا هستند .

فروشگاه عطر الیسا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا تجربه ی یک خرید اینترنتی راحت از برند Amouage را داشته باشید و با ضمانت یکماهه اصالت کالا که به صورت کتبی به شما تقدیم خواهد شد ، خریدی امن با مناسبترین قیمت از Amouage را برای شما فراهم کرده است .

پرفروش ترین ادکلن های مردانه آمواج

ادکلن آمواج اپیک مردانه ، عطر آمواج رفلکشن مردانه ، عطر آمواج اینترلود مردانه ، ادکلن آمواج هانر مردانه ، عطر آمواج بیچ هات مردانه ، عطر آمواج براکن مردانه

بهترین ادکلن های زنانه آمواج

عطر آمواج هانر زنانه ، عطر آمواج اپیک زنانه

خرید ادکلن های آمواج اصل در فروشگاه عطر الیسا

فروشگاه عطر الیسا با هدف جلب رضایت مشتری بیشتر امکاناتی همچون ارسال رایگان ، ضمانت یکماه اصالت کالا ، کادوپیچ در صورت تمایل را برای شما فراهم کرده است .

نمایش 1–20 از 65 نتیجه

نمایش 9 24 36