ادکلن های شیسیدو اصل

ادکلن های شیسیدو اصل

Shisseido یک شرکت ژاپنی لوازم آرایشی و مراقبت از مو است که در سال 1872 تأسیس شد.

اگرچه این شرکت ژاپنی است، اما نام آن از قسمتی در متن کلاسیک چینی I Ching گرفته شده است. ترجمه این نام چنین است: “فضیلت های زمین بزرگ را ستایش کنید، زمینی که زندگی جدید را پرورش می دهد و ارزش های جدیدی را به ارمغان می آورد.”

 این برند ژاپنی علاوه بر لوازم آرایشی و بهداشتی در سال 1992 پا به عرصه عطریات گذاشت. اولین عطر شیسیدو در سال 1992 به نام Feminite du Bois برای بانوان معرفی گشت. دو عطر زنانه و مردانه Zen نیز جزو پرطرفدارترین و پرفروش ترین عطر و ادکلن های دنیا قرار گرفتند.

قیمت و خرید اینترنتی ادکلن شیسیدو اصل

قیمت ادکلن های شیسیدو اصل در دسته قیمت های مناسب قرار می گیرد که به طور میانگین اکثر افراد جامعه توانایی خرید ادکلن اصل شیسیدو را دارند .

فروشگاه عطر الیسا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا تجربه ی یک خرید اینترنتی راحت از برند Shiseido را داشته باشید و با ضمانت یکماهه اصالت کالا که به صورت کتبی به شما تقدیم خواهد شد ، خریدی امن با مناسبترین قیمت از Shiseido را برای شما فراهم کرده است .

بهترین ادکلن های مردانه شیسیدو

ادکلن شیسیدو زن مردانه ، عطر شیسیدو زن سان مردانه

پرفروش ترین عطرهای زنانه شیسیدو

عطر شیسیدو اور بلوم ، عطر شیسیدو زن زنانه

خرید ادکلن های شیسیدو اصل در فروشگاه عطر الیسا

فروشگاه عطر الیسا با هدف جلب رضایت مشتری بیشتر امکاناتی همچون ارسال رایگان ، ضمانت یکماه اصالت کالا ، کادوپیچ در صورت تمایل را برای شما فراهم کرده است .

در حال نمایش 7 نتیجه

نمایش 9 24 36