ادکلن های ژان پل گوتیه اصل

عطر و ادکلن ژان پل گوتیه

عطر و ادکلن ژان پل گوتیه

 

برند ژان پل گوتیه یک برند فرانسوی است در سال 1976 خانه مدی با نام خود در پاریس راه اندازی کرد. طرفداران این برند شیفته ی جذابیت های بالای شیشه ی عطر های این برند در کنار رایحه ی فوق العاده جذاب آن شدند . این برندیکی از بهترین انتخاب ها برای خرید ادکلن اصل با کیفیت بالا است .

ژان پل گوتیه که هیچ آموزش رسمی در زمینه طراحی مد نداشت، کار خود را در سنین جوانی با ارسال طرح های خود برای طراحان مد معروف آن روز آغاز کرد.

پیر کاردین و ژان پاتو از جمله طراحانی هستند که به استعداد او پی بردند و به او در شروع کار کمک کردند.

قیمت و خرید ادکلن ژان پل گوتیه اصل

فروشگاه عطر الیسا امکان خرید اینترنتی ادکلن های ژان پل گوتیه اصل با ضمانت یکماهه اصالت کالا و ارسال رایگان را برای شما فراهم کرده است . خریدی امن با مناسبترین قیمت از Jean Paul Gaultier را با عطر الیسا تجربه کنید .

طرح های گوتیه که به عنوان کودک وحشتناک مد شناخته می شود، طیف وسیعی از لباس های خیابانی تا لباس های مد را در بر می گیرد.

او دامن‌هایی را برای مردان در دهه 1980 معرفی کرد و لباس زیرهای مخروطی متمایزی را طراحی کرد که مدونا در اوایل دهه 1990 پوشیده بود.

اولین عطر از خانه Gaultier در سال 1993 عرضه شد . Jean Paul Gaultier EDP معروف برای زنان که نام آن متعاقبا به Classique تغییر یافت.

عطرهای Le Male و Fragile بعد از عطر کلاسیک به ترتیب در سال‌های 1995 و 1999 عرضه شدند.

ژان پل گوتیه عطرهای محدودی برای بسیاری از نسخه ها منتشر کرد که “مد” جدیدی را برای بطری ها نشان می دهد. ژان پل گوتیه عطرهایش را با همکاری کمپانی Beaute Prestige International تولید می کند .

محبوب ترین عطر های زنانه ژان پل گوتیه

ادکلن ژان پل گوتیه کلاسیک اینتنس ، عطر ژان پل گوتیه کلاسیک زنانه ، عطر ژان پل گوتیه کلاسیک ادو پرفیوم ، عطر ژان پل گوتیه اسکندل

پرفروش ترین ادکلن های مردانه ژان پل گوتیه

عطر ژان پل گوتیه له میل اسنس د پرفیوم ، عطر ژان پل گوتیه له بو ، عطر ژان پل گوتیر اولترا میل اینتنس ، ادکلن ژان پل گوتیه له میل

خرید ادکلن های ژان پل گوتیه اصل در عطر الیسا

فروشگاه عطر الیسا با هدف جلب رضایت مشتری بیشتر امکاناتی همچون ارسال رایگان ، ضمانت یکماه اصالت کالا ، کادوپیچ در صورت تمایل را برای شما فراهم کرده است . با خیال راحت می توانید عطر مورد علاقه ی خود از برند Jean Paul Gaultier را سفارش دهید .

نمایش 1–20 از 27 نتیجه

نمایش 9 24 36