ادکلن های کارتیر اصل

برند کارتیر ،عطرهای بسیار محبوب و جذابی دارد که از نظر قیمتی هم با توجه به ماندگاری و پخش بوی خوب ، به صرفه هستند پس این برند از بهترین انتخاب ها برای خرید ادکلن اصل با قیمت مناسب است .

کمپانی Cartier در سال 1847 توسط لوئیس فرانکو کارتیر در پاریس تاسیس شد. لوئیس به کسب و کار و تجارت جواهرات تحت نظر آدولف پیکارد وارد شد و پس از بازنشست شدن وی، کل کسب و کارش را خریداری نمود و کمپانی کارتیر را راه اندازی کرد.

قیمت و خرید اینترنتی ادکلن کارتیر اصل

قیمت ادکلن های کارتیر اصل در دسته قیمت های متوسط قرار می گیرد و کیفیت نسبتا بالای عطر و ادکلن های این برند ، رضایت مصرف کننده را تا حد زیادی بر می انگیزد .

فروشگاه عطر الیسا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا تجربه ی یک خرید اینترنتی راحت از برند Cartier را داشته باشید و با ضمانت یکماهه اصالت کالا که به صورت کتبی به شما تقدیم خواهد شد ، خریدی امن با مناسبترین قیمت از Cartier را برای شما فراهم کرده است .

در سال 1910 کارتیر طراحی و ساخت تاج ملکه الیزابت دوم را بر عهده داشت و در سال 1912 یک ساعت طراحی کرد که در هوا معلق قرار می گرفت و این باعث شهرت کارتیر شد.

رفته رفته کارتیر تبدیل به یکی از مشهورترین برندها مخصوصا در ساخت جواهرات شد و بعدها در کنار جواهرات و ساعت دست به تولید محصولات دیگر از جمله عطر و ادکلن زد.

Cartier در طول سال ها مجموعه ای از عطرهای موفق را روانه بازار کرده است. بسیاری از آنها نام‌های مشابهی با مجموعه‌های جواهرات و ساعت‌های این شرکت دارند.

پرفروش ترین ادکلن های مردانه کارتیر

ادکلن کارتیر رودستر ، ادکلن کارتیر رودستر اسپرت ، ادکلن کارتیر دکلریشن ، عطر کارتیر پاشا 

محبوب ترین عطرهای زنانه کارتیر

عطر کارتیر بایسر ول ، عطر کارتیر لا پانتیر ، عطر کارتیر له بایسر دو دراگون

خرید ادکلن های کارتیر اصل در فروشگاه عطر الیسا

فروشگاه عطر الیسا با هدف جلب رضایت مشتری بیشتر امکاناتی همچون ارسال رایگان ، ضمانت یکماه اصالت کالا ، کادوپیچ در صورت تمایل را برای شما فراهم کرده است .

نمایش 1–12 از 27 نتیجه

نمایش 9 24 36