ادکلن های کارون اصل

برند کارون ادکلن های بسیار پرفروش دارد که هم از نظر قیمتی مناسب هستند و هم رایحه ی همه پسندی دارند و اکثر افراد عطرهای این برند را دوست خواهند داشت . پس این برند از بهترین انتخاب ها برای خرید ادکلن اصل و خرید هدیه با قیمت مناسب است .

قیمت و خرید اینترنتی ادکلن کارون اصل

قیمت ادکلن های کرون اصل در دسته عطرهای با قیمت متوسط قرار می گیرد که به طور میانگین اکثر افراد جامعه توانایی خرید ادکلن اصل کارون را دارند .

فروشگاه عطر الیسا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا تجربه ی یک خرید اینترنتی راحت از برند Caron را داشته باشید و با ضمانت یکماهه اصالت کالا که به صورت کتبی به شما تقدیم خواهد شد ، خریدی امن با مناسبترین قیمت از برند  مطرح و شناخته شده Caron را برای شما فراهم کرده است .

Parfums Caron یک خانه عطر افسانه ای فرانسوی است که توسط ارنست دالتروف در سال 1904 تأسیس شد. دالتروف بدون هیچ آموزش رسمی به عنوان عطرساز، اما با عشق به عطر که توسط مادرش القا شده بود و بینی بسیار با استعدادی داشت، دست به کار شد تا عطری را بسازد که در ادامه به عطر تبدیل شود. از ماندگارترین و محبوب ترین خانه های عطرسازی در تاریخ صنعت عطرسازی….

داستان Parfums Caron داستان عشق پنهانی است. دالتروف یک خیاط پیشین به نام Felicie Wanpouille را به عنوان مشاور هنری شرکت استخدام کرد. Wanpouille بر طراحی بطری و بسته بندی شرکت نظارت داشت و نقش مهمی در موفقیت شرکت داشت. Wanpouille موزه دالتروف بود، و شایعه شده بود که دالتروف به او دلداده است ، اما هرگز به طور رسمی عشق خود را به او اعلام نکرد.

موفقیت بزرگ و جاه‌طلبی فوق‌العاده این زوج، و همچنین جریان‌های پنهان احساسی در روابط شخصی و حرفه‌ای آن‌ها، منجر به برخی از نوآورانه‌ترین و محبوب‌ترین عطرهای قرن بیستم شد.

با نزدیک شدن به جنگ جهانی دوم و نزدیک شدن نازی ها، دالتروف، که یهودی بود، برای فرار از آزار و اذیت به آمریکا گریخت و کارون را در دستان بسیار توانا وانپوئی گذاشت. دالتروف هرگز به اروپا بازنگشت و در سال 1947 درگذشت.

ادکلن های مردانه ی پرفروش کارون

ادکلن کارون پوران هوم ، ادکلن کارون یوزو ، ادکلن کارون یاتاقان

خرید ادکلن های کارون اصل در فروشگاه عطر الیسا

فروشگاه عطر الیسا با هدف جلب رضایت مشتری بیشتر امکاناتی همچون ارسال رایگان ، ضمانت یکماه اصالت کالا ، کادوپیچ در صورت تمایل را برای شما فراهم کرده است . خرید عطر آزارو اصل را با الیسا پرفیوم تجربه کنید .

 

 

در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

ادکلن کارون پوران هوم Caron Pour Un Homme

مناسب برای مردانه
125 میل, 125 میل تستر, 200 میل, 500 میل
5,225,000 تومان13,745,000 تومان

ادکلن کارون یاتاقان Caron Yatagan

مناسب برای مردانه
125 میل
قیمت اصلی 6,565,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,595,000 تومان است.

ادکلن کارون یوزو Caron Yuzu Man

مناسب برای مردانه
125 میل
قیمت اصلی 4,794,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,221,000 تومان است.

عطر کارون پور ان هوم د کارون له سویر Caron Pour Un Homme De Caron Le Soir

مناسب برای مردانه
125 میل قیمت اصلی 5,753,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,438,000 تومان است.

عطر کارون پوران هوم اسپرت Caron Pour Un Homme de Caron Sport

مناسب برای مردانه
125 میل قیمت اصلی 9,309,000 تومان بود.قیمت فعلی 5,385,000 تومان است.