مجله خبری عطر و ادکلن

عطر مردانه با بوی نارگیل

بررسی عطر مردانه نارگیلی

عطرها از دیرباز نقش مهمی رو تو زندگی ما انسان‌ها ایفا کردن. اون‌ها نه تنها به عنوان ابزار زیبایی و جذابیت بلکه به عنوان وسیله‌ای برای بیان شخصیت ،احساسات یک فرد استفاده میشن. رایحه‌ها ‌میتونن خاطرات رو زنده کنن و احساسات ما انسان‌ها رو تحریک کنن.

تو این مقاله به بررسی عطر مردانه با رایحه نارگیل و تاثیر این رایحه گرم و استوایی روی احساسات و جذابیت افراد می‌پردازیم. رایحه نارگیل با تابستان و تعطیلات استوایی پیوند خورده.

فهرست عطرهای مردانه‌ای که توی ترکیباتشون از نارگیل استفاده شده و یا رایحه نارگیلی دارند عبارتند از:

عطر ژان پل گوتیه له بو له پرفیوم Jean Paul GAULTIER Le Beau Le Parfum

ادکلن زرجف کازاموراتی کواترو پیزی Xerjoff Quattro Pizzi

ادکلن ایسی میاکه فیوژن د ایسی Issey miyake Fusion d’Issey

ادکلن پاکو رابان وان میلیون پارفوم Paco Rabanne 1 Million Parfum

عطر تام فورد ادو سولیل بلانک Tom Ford Eau de Soleil Blanc

ادکلن دیویدوف کول واتر اینتنس مردانه Davidoff Cool Water Intense

عطر ژان پل گوتیه له بو Jean Paul Gaultier Le Beau

عطر لطافه اسد زنزیبار Lattafa Asad Zanzibar

عطر کارتیر سانتوس cartier santos

عطر دیزل اونلی د بریو وایلد DIESEL Only The Brave Wild

 

این رایحه از میوه نارگیل که در مناطق گرمسیری رشد می‌کنه استخراج می‌شه.

بوی نارگیل ویژگی‌های خاصی داره که اون رو متمایز می‌کنه

گرم و شیرین: رایحه نارگیل به طور طبیعی گرم و شیرین هستش و همین ویژگی باعث میشه تا حس آرامش و خوشحالی رو به فرد بده.

استوایی: بوی نارگیل اغلب با حس تعطیلات و سفر به جزایر گرمسیری القا میشن.

گرم و خامه‌ای: رایحه نارگیل به نوعی خامه‌ای و لطیف هستش که اون رو دلپذیر و آرامش بخش می‌کنه.

عطر با بوی نارگیل

بوی نارگیل می‌تونه تاثیرات مختلفی به روحیه و احساسات ما داشته باشه .بوی نارگیل به دلیل خاصیت گرم و شیرین می‌تونه حس آرامش و آسودگی رو به انسان بده.

این رایحه معمولاً خاطراتی از تعطیلات، دریا و لحظات خوش رو زنده می‌کنه. بوی نارگیل برای اکثر افراد خوشایند و دلپذیر هستش. می‌تونه حس مثبت و انرژی بخش به فرد بده. رایحه نارگیل به طور گسترده‌ای تو صنعت عطرسازی استفاده می‌شه که این رایحه معمولاً در ترکیب با سایر رایحه‌ها به کار میره تا ترکیب منحصر به فرد و جذاب ایجاد کنه.

نارگیل به عنوان یک عنصر اصلی در عطرهای استوایی استفاده می‌شه که این عطرها اغلب حس تعطیلات و فرار از روزمرگی رو القا می‌کنه.

رایحه نارگیل با وانیل، یلانگ یلانگ ،عنبر ترکیب می‌شه تا عطری گرم و شیرین ایجاد کنه. به دلیل حس خنکی و تازگی که رایحه نارگیل داره تو عطرهای تابستانی هم محبوب هستش . رایحه نارگیل با ویژگی‌های گرم و شیرین، استوایی که داره یکی از رایحه‌های محبوب تو صنعت عطرسازی هستش.

این رایحه می‌تونه حس آرامش و خوشحالی رو تقویت کنه و خاطرات خوشی از تعطیلات و سفر رو به مناطق گرمسیری زنده کنه. استفاده از این رایحه تو عطرهای مردانه و زنانه جذابیت و تمایز خاص به عطرها میده. انتخاب یک عطر با بوی نارگیل می‌تونید تاثیری به یاد ماندنی و مثبت به دیگران دست پیدا کنید.

و حالا چند تا عطر مردانه با بوی نارگیل رو بهتون معرفی می‌کنم:

عطر ژان پل گوتیه له بو له پرفیوم Jean Paul GAULTIER Le Beau Le Parfum

عطر ژان پل گوتیه له بو له پرفیوم درسال ۲۰۲۲وارد بازار عطر شد با رایحه معتدلی که داره میشه تو تمام فصول سال ازش استفاده کرد یک عامل دوگانه از آن سوی آینه مردی به شدت داغه همه چشم‌ها رو مجذوب خودش می‌کنه.

ژان پل گوتیه له بو له پرفیوم یک تفسیر مجرد شیطانی پر از زیبایی و شیطنت مردانه هستش. نت اولیه زنبق، آناناس ،سرو ،زنجبیل نوت میانی نارگیل، یادداشت‌های چوبی نت پایه دانه تونکا، چوب صندل، کهربا، عنبر .

این عطر به شدت خوشبو و پخش بو و ماندگاری خوبی داره گروه بویایی عطر شرقی چوبی هستش.

عطر ژان پل گوتیه له بو له پرفیوم

خرید اینترنتی عطر ژان پل گوتیه له بو له پرفیوم با ضمانت اصالت کالا در عطر الیسا .

ادکلن زرجف کازاموراتی کواترو پیزی Xerjoff Quattro Pizzi

عطر زرجف کازاموراتی کواترو پیزی تو سال ۲۰۲۴ به بازار عطر معرفی شد. رایحه خنکی داره و مناسب فصل‌های گرم سال هستش.

این عطر یونیسکس هست و جزو گروه بویایی معطر محسوب میشه.عطری که یاد آوردوران پل اپوک هستش جایی که عشق زیبایی و اشراف با رازداری و گناه در هم می آمیزد .

عطر زرجف کازاموراتی کواترو پیزی نماد کاخ که محل زندگی نمادین‌ترین و برجسته‌ترین خانواده‌های پالرمو بود. آکوردهای اصلی این عطر آکوردهای سبز،گل سرخ،گل سفید، نارگیل، وانیل تند هستش. نت اولیه گشنیز، داوانا رام، فلفل صورتی نت میانی گل سرخ، نارگیل نت پایه یونجه، برگ تنباکو، دانه تونکا.

ادکلن زرجف کازاموراتی کواترو پیزی

قیمت ادکلن زرجف کازاموراتی کواترو پیزی

ادکلن ایسی میاکه فیوژن د ایسی Issey miyake Fusion d’Issey

عطر ایسی میاکه فیوژن د ایسی مردانه تو سال ۲۰۲۰ وارد بازار عطر و ادکلن شد .رایحه این عطر شیرین هستش و تو گروه بویایی چوبی ادویه‌ای قرار می‌گیره.

پخش بو و موندگاری این عطر متوسط هست. با رایحه معتدلی که داره میشه تو تمام فصول سال ازش استفاده کرد . عطر فیوژن دایسی بعنوان عطری معدنی و تقابل نت‌های سرد و گرم توصیف می‌شه .طبیعت قدرتمند پرتحرک و آتشین که درباره این عطر گفته می‌شه طراوتی انفجاری از ابتدای ترکیب که شامل رایحه مرکبات و میوه‌ها هست که لیمو یکی از آنهاست و شیر نارگیل شیرین قلب معطر و تند و تازه مثل نسیم جنگل با پایه کهربایی و نت پچولی. نت اولیه لیمو ترش، انجیر، نارگیل، نت میانی اکالیپتوس، شمعدانی ،رزماری، جز ،هل ،چوب صندل سفید نت پایه امل سالیسیلات ،روایح چوبی.

ادکلن ایسی میاکه فیوژن د ایسی مردانه

ادکلن ایسی میاکه فیوژن د ایسی مردانه

ادکلن پاکو رابان وان میلیون پارفوم Paco Rabanne 1 Million Parfum

عطر پاکو رابان وان میلیون پارفوم تو سال ۲۰۲۰ با رایحه شیرین وارد بازار عطر و ادکلن شد .گروه بویایی این عطر رایحه چرمی هستش و طبع گرمی داره پخش بو و موندگاریش خوب هست .

این عطر شیرین و شور چوبی گلی و چرمی هستش . مجموعه عطرهای وام میلیون به نوعی همگی شیرین هستن. این مجموعه عطرها مردانه هستند اما به دلیل شیرین بودن رایحه‌هاشون دیده شده خانم‌ها هم ازش استفاده می‌کنند .

عطرساز عطر پاکو رابان وان میلیون پارفوم میگه ایده اصلی خلق این عطر از یک حادثه ناشی می‌شه. در تعطیلاتی دو بطری در کیف چرم من شکسته شد یکی ضد آفتاب و دیگری نمونه ای از اسیستوس این عطر و بو کاملاً الهی بود من آن را با یک فرمول ساده ضبط کردم.

آکوردهای اصلی این عطر گل‌های سفید ،کهربا ،گل مریم، انیمالیک ،چوبی، نمکی، گرمسیری، نارگیل، چرمی و مشک هستن.

ادکلن پاکو رابان وان میلیون پارفوم

ادکلن پاکو رابان وان میلیون پارفوم

عطر تام فورد ادو سولیل بلانک Tom Ford Eau de Soleil Blanc

ادکلن تام فورد ادو سولیل بلانک در سال ۲۰۱۶ با رایحه خنک وارد بازار عطر شد. این عطر گلی خامه‌ای هست که برای خانم‌ها و آقایون استفاده می‌شه. گروه بویایی این عطر شرقی گلی هستش و به خاطر رایحه خنک مناسب فصل بهار و تابستون هست .پخش بو و ماندگاری خوبی داره. نت اولیه پرتقال تلخ، ترنج، زیر سیاه، فلفل صورتی، پسته ،هل، سیترون، به نت میانی شکوفه نارنجی، تونسی یاس ،گل مریم، یلانگ یلانگ ،گالبانوم نوت پایه نارگیل، وانیل ،لوبیا تونکا، کهربا،بنزوئین.

عطر تام فورد ادو سولیل بلانک

عطر تام فورد ادو سولیل بلانک

ادکلن دیویدوف کول واتر اینتنس مردانه Davidoff Cool Water Intense

عطر دیویدوف کول واتر اینتنس در سال ۲۰۱۹ با رایحه خنک وارد بازار عطر و ادکلن شد. به دلیل رایحه خنک مناسب استفاده در فصل بهار و تابستون هستش. گروه بویایی مرکباتی معطر با رایحه شیرین و خنک که پخش بو و ماندگاری متوسط داره.نت اولیه نارنگی ماندارین نت میانی نارگیل نت پایه کهربا.

ادکلن دیویدوف کول واتر اینتنس مردانه

ادکلن دیویدوف کول واتر اینتنس مردانه

عطر ژان پل گوتیه له بو Jean Paul Gaultier Le Beau

ادکلن ژان پل گوتیه له بو در سال ۲۰۱۹ با رایحه معتدل و چوبی وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر مردانه۱۲۵ میل حجم داره و مناسب برای تمام فصول سال هستش.رایحه شیرین با طبع معتدل که تو گروه بویایی چوبی معطر قرار میگیره.

ادکلن ژان پل گوتیه له بو پخش بو و موندگاری خوبی داره.نت اولیه ترنج نت میانی نارگیل و نت پایه دانه تونکا.

عطر ژان پل گوتیه له بو

عطر ژان پل گوتیه له بو

عطر لطافه اسد زنزیبار Lattafa Asad Zanzibar

عطر لطافه اسد زنزیبار در سال ۲۰۲۴ به بازار عطر معرفی شد .با رایحه معتدلی که داره مناسب استفاده تو فصول گرم سال مناسبه.نت های ابتدایی و آغازین این عطر اسطوخودوس و فلفل سیاه هستن.نت میانی آب نارگیل، زنبق و نمک هست.

رایحه پایه را وانیل و روایح دودی تشکیل میشه. آکوردهای اصلی عطر لطافه اسد زنزیبار شامل آکوردهای وانیلی ، زنبق ، پودری ، اسطوخودوس ، تند و تازه ، شور ، کهربا ، بنفشه ، بالزامیک و دودی می شود .

عطر لطافه اسد زنزیبار

عطر لطافه اسد آبی

عطر دیزل اونلی د بریو وایلد DIESEL Only The Brave Wild

عطر مردانه دیزل اونلی واید در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر ادکلن عرضه شد . مدل و بازیگر فرانسوی بیلی کارتیر چهره تبلیغاتی این عطر است آکورد اصلی این عطر را شیر نارگیل تشکیل می‌دهد و برای استفاده در بهار و تابستان بسیار مناسب است .رایحه اغازین این عطر را فلفل سیاه ، گریپ فروت و لیمو ترش تشکیل می‌دهد . در قلب رایحه شاهد ترکیب اسطوخودوس ، جوز هندی ، شمعدانی و کومارین هستیم. پایان بخش رایحه این عطر جذاب ترکیب چوب درخت سرو وتیور و خزه با خاصیت خامه‌ای در کنار آب نارگیل است.

عطر دیزل اونلی د بریو وایلد مردانه

عطر دیزل اونلی د بریو وایلد مردانه

عطر کارتیر سانتوس cartier santos

این شاهکار درسال ۱۹۸۱ از برند مطرح و موفق کارتیر به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. و با رایحه ی گرم و تندی که دارد برای استفاده در روزهای سرد سال بسیار مناسب است
کارتیر سانتوس اولین عطری است که این برند جواهرسازی به بازار عرضه کرد .این ادکلن مردانه معادل ۱۰۰ میل حجم دارد و غلظت ان ادوتویلت است.شروع رایحه ی این عطر با ترکیبی از ریحان، اسطوخدوس،ترنج و سرو کوهی آغاز می شود .بعد از گذشت لحظاتی قلب با ترکیبات رزماری، جوز هندی،شمعدانی و فلفل سیاه خودنمایی می کند.
و در انتها پایه این عطر با ترکیبات چوب صندل ، عنبر، نعناع هندی ، وانیل، نارگیل و سدر یک عطر جذاب و دلنشین را به شما ارائه می دهد.

عطر کارتیر سانتوس

عطر کارتیر سانتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *