امکان خرید حضوری در عطر الیسا وجود ندارد و تنها روش های ثبت سفارش از طریق سایت و یا تماس تلفنی ، تلگرام و اینستاگرام می باشد.

فروشگاه تخصصی عطر الیسا هیچ گونه نمایندگی در سطح کشور ندارد.

زمان ارسال سفارشات چگونه است؟

اگر سفارشات قبل از ساعت 15 ثبت شود همان روز ارسال میشود،ارسال سفارشات ثبت شده بعد از ساعت 15  به اولین روز کاری بعد موکول می شود.

سفارشات شهر تهران در همان روز ثبت سفارش در بازه زمانی ۱۴ تا ۲۰ به دست شما خواهد رسید همچنین سفارشات شهرستان ها ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری بعد از ثبت سفارش توسط مامور پست منطقه دریافت خواهید نمود.

توجه داشته باشید در هنگام تحویل بسته از پیک و یا مامور پست از سالم بودن بسته اطمینان حاصل نمایید و در صورت هرگونه شکستگی و یا مخدوش بودن آنرا مرجوع نموده و مراتب را به  فروشگاه اطلاع دهید.

در نظر داشته باشید هرگونه تاخیر در تحویل شهرستان ها بر عهده شرکت پست میباشد.

دلیل ارزانتر بودن محصولات نسبت به مغازه ها و سایر سایتها چیست؟

گروه عطر الیسا سعی نموده در فضایی رقابتی و با کمترین حاشیه سود برای عرضه محصولات خود اقدام کند و دلایلی همچون بی واسطه بودن، تخصص و تجربه در عرضه عطر و ادکلن از دیگر موارد میباشد،کلیه عطرها از شرکتهای معتبری که در این زمینه فعالیت میکنند تامین میشود.

شرایط عودت کالا به چه صورت است؟

به دلیل اینکه عطر یک کالا کاملاً بهداشتی و لوکس است در صورتی که شما به صورت آکبند و پلمپ آن را عودت نمایید از مبلغ اصل وجه پرداختی شما هزینه ارسال کسر شده و مابقی وجه شما عودت داده خواهد شد همچنین کالای مرجوع شده عینا و دقیقا باید همانی باشد که از فروشگاه عطر الیسا خرید کرده‌اید.

هرگونه اشکال در والف و یا اسپری ادکلن ها مربوط به شرکت سازنده می باشد و عطر الیسا هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

چطور سفارش خود را در سایت ثبت کنم؟

سایت عطر الیسا به صورت بسیار ساده طراحی شده است که می توانید با چند کلیک سفارش خود را ثبت نمایید. پس از افزودن به سبد خرید به صورت حساب مراجعه نموده و در آنجا اطلاعات خود و آدرس خود را به صورت دقیق وارد نمایید اگر کدپستی ندارید می‌توانید ده بار عدد ۱ را وارد نمایید و اگر ایمیل معتبر ندارید ترکیبی از چند حرف لاتین را وارد کنید همچنین شما می توانید از طریق کلیه کارتهای متصل به شبکه شتاب پرداخت خود را در سایت تکمیل نمایید.

ریفرموله چیست؟

گاهی شرکت های سازنده عطر ترکیبات یکی از محصولات خودرا به دلایل مختلف تغییر می دهند که به آن ریفرموله کردن عطر میگویند و در آن قدرت عطر کاهش یا افزایش پیدا می کند.

هرگونه تغییر در شیشه و جعبه و تمایز آن با عکس موجود در سایت تنها از طرف شرکت تولید کننده ی عطر میباشد و در اولین فرصت عکس تغییر یافته و جدید محصول در سایت به روزرسانی خواهد شد.

همه ی محصولات ما اصل می باشند ودر صورت هرگونه اعتراض خریدار می تواند آن را به مدیر سایت اطلاع داده و اعتراض خود را پیگیری کنند